Добро пожаловать, Гость
E-mail: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Re: ПОМОГИТЕ в Решении вопроса.

Re: ПОМОГИТЕ в Решении вопроса. 14.05.2013 08:31 #5593

  • Вит
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 15
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА
ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

25.05.2012 № 7/15-8730
ДП "Укрдержбудекспертиза"
Філії ДП "Укрдержбудекспертиза"
(за списком)
КП "Київекспертиза"
ТОВ "Укрбудекспертиза"
ДП "Донецькпроект"
Про деякі питання порядку проведення експертизи проектів будівництва
У зв'язку з тим, що мають місце випадки, коли експертиза проектів будівництва об'єктів IV - V категорії складності здійснюється за окремим напрямом, наприклад, надається звіт про відповідність проекту будівництва будівельним нормам, державним стандартам і правилам лише в його архітектурно-планувальній частині, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України роз'яснює.
Експертиза проектної документації об'єктів IV і V категорій складності повинна здійснюватися в цілому по проекту за всіма напрямами в залежності від призначення об'єкта з наданням відповідного звіту з питань міцності, надійності, довговічності будинків і споруд, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки. Крім того, для об'єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, повинна здійснюватися експертиза з питань дотримання вимог до кошторисної частини проектної документації. Проведення експертизи по зазначених об'єктах за окремими напрямами є порушенням законодавства.
Експертиза проектної документації об'єктів I - III категорій складності здійснюється за такими напрямами:
при спорудженні об'єктів на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами та із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, - з питань міцності, надійності, довговічності будинків і споруд, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення та дотримання вимог до кошторисної частини проектної документації. Проведення експертизи по зазначених об'єктах за окремим напрямом є порушенням законодавства;
при спорудженні об'єктів на територіях із звичайними умовами та із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, - з питань дотримання вимог до кошторисної частини проектної документації. При цьому експертна організація повинна перевіряти відповідність об'ємів робіт, зазначених у кошторисній документації, прийнятим проектним рішенням;
при спорудженні об'єктів на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами та із залученням недержавних коштів - з питань міцності, надійності, довговічності будинків і споруд, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення.
Поряд з цим, замовник або проектувальник можуть звертатися до експертних організацій для підтвердження правильності прийнятих проектних рішень по окремих розділах проектної документації об'єктів I - III категорії складності при їх спорудженні на територіях із звичайними умовами за рахунок недержавних коштів.
Починаючи з 1 червня 2012 року експертні організації, які здійснюють експертизу проектів будівництва, повинні мати у своєму складі сертифікованих експертів.
Одночасно повідомляємо, що наразі Мінрегіоном на виконання положень постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 560 розробляється проект ДСТУ-Н щодо порядку проведення експертизи проектів будівництва, який після затвердження в установленому порядку буде доведено до зацікавлених організацій.
Заступник Міністра Д.В. Ісаєнко
  • Страница:
  • 1
© 1992-2017 Computer Logic Group
Строительные Технологии — СМЕТА ™ - зарегистрированный торговый знак. Свидетельство о регистрации товарного знака № 51252
Авторские права на содержание опубликованных на сайте текстов и изображений защищены.